Володимир, ми надзвичайно вдячні тобі за таку чудову роботу. Відео просто супер!!! Ми його подивились на одному подиху. Усе настільки красиво, чуттєво і влучно знято. Ти справжній професіонал своєї справи. Ми дуже задоволені, що обрали саме тебе для запису одних із найважливіших моментів нашого життя. Співпраця з тобою-одне задоволення😊