Володя!!! хочу висловити подяку за твої старання над зйомкою нашого весілля……….все зроблено дуже професійно і дуже класно…….зловив такі гані моменти………..називається професіонал своєї справи……….при перегляді відео всі отримали велике задоволення………я як заново пережила той день)))))) ще дуже класна штука, що рідні за кордоном також зможуть подивитись наше весілля без всяких дисків і флешок, а просто онлайн……..це зручно і великий плюс…….все продумано до дрібниць……..рада що обрала студію freestyle)))))Дякую)))