подивилась я відео) дуже класно, так ніби знову пережила цей день) дуже гарно відтворені всі найважливіші моменти…дуже переживала, що без дозйомки буде не так красиво, але подивившись відео, я зрозуміла, що помилилась, бо відео дуже класне…ти молодець) справжній професіонал…без сумніву буду радити тебе як відео оператора всім знайомим) ще раз дякую))😊😊😊